TREN
BASIN ODASI
DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İLK ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI 06.05.2011
Mardin’in çeşitli bölgelerinde bulunan kampüslerde eğitim gören Mimarlık Fakültesi öğrencileri, okulun düzenlediği gezi programı Kapsamında fakülte inşaatını ziyaret etti.
  Devamı

GENPATECH’İN BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ: BMW 5.20 TESLİM EDİLDİ 06.05.2011
Samsung Galaxy Tab Satış Kampanyası kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda, en çok “ Galaxy Tab” satışını gerçekleştiren bayi sıfatıyla GENPATECH birincilik ödülü olan 2011 Model “ BMW 5.20 Sedan M” kazandı.
  Devamı

SABANCI - VERBUND ORTAKLIĞINDAKİ ENERJİSA’NIN İLK RÜZGAR SANTRALİ HİZMETE AÇILDI 27.04.2011
SIEMENS marka rüzgar güllerinin ilk olarak kullanıldığı projenin inşaat işlerini yüklenen YENİ TEKNİK YAPI, ENERJİSA’nın ilk rüzgar santrali projesini SIEMENS A.Ş. ve SIEMENS DANİMARKA ile birlikte tamamladı.
  Devamı

ERDEM'DEN TEŞEKKÜR 01.04.2011
Kendi adını taşıyan fakültenin temel atma töreninde desteği için Gül'e teşekkür eden iş adamı Zeynel Abidin Erdem, babasının hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Erdem, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘e Mardin ‘in simgesi gümüş telkari ile 3 ayda yapılarak tamamlanmış bir tabak hediye etti.
  Devamı

TURKCELL GENPATECH İSTİNYE PARK A.V.M.’DEKİ MAĞAZASINI YENİLEDİ 01.04.2011
GENPA, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan mağazaları ile gözde alışveriş merkezlerinden İstinyePark’taki Genpatech mağazasının dekorasyonunu yeniledi.
  Devamı

GENPA’NIN İLK MOBİL SİTESİ KULLANIMA AÇILDI 01.04.2011
Mobil uygulamalarda bir ilke daha imza atan Genpa, ilk mobil sitesini https://m.genpa.com.tr adresi ile, 27 Ekim tarihi itibari ile kullanıma açmıştır.
  Devamı

BİLİŞİM 500 SIRALAMASINDA GENPA 6’NCI 27.07.2010
İnterpromedya Araştırma Hizmetleri tarafından düzenlenen “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” sonuçlandı. Geceye Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer de katıldı.
  Devamı

TÜRKİYE SOROPTİMİST KULÜPLERİ FEDERASYONU BAŞKANI EMİNE ERDEM: “KADINLAR BALAT KÜLTÜR EVİ’YLE MESLEK EDİNECEK” 27.07.2010
İstanbul Valiliği ile Fatih Belediyesi’nce restore edilen ve Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu’nun kullanacağı Balat Kültür Evi, törenle hizmete açıldı.
  Devamı

GENPA’YA YENİBİRİŞ.COM’DAN ÖDÜL 27.07.2010
Türkiye’nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiriş.com, 2009 yılının en çok ilan yayınlayan ve başvuru alan firmalarını ödüllendirdi. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Yenibiriş Ödülleri 2009” kapsamında hem “en çok ilan yayınlayan firma” hem de “en çok başvuru alan firma” kategorilerinde 25’er adet olmak üzere toplam 50 şirket ödül almaya hak kazandı.
  Devamı

MARDİN ÇIKARMASI 14.04.2010
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve 60 büyükelçimiz Mardin’i ziyaret etti.
  Devamı